• https://www.facebook.com/adanaterapi/

ANASAYFA


     WISC-R ZEKA TESTİ UYGULAYICI EĞİTİMİ

   
Üretici : RUH SAĞLIĞI VE PSİKOTERAPİ DER
Fiyat : 750 TL (KDV Dahil)
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

                WISC-R ZEKA TESTİ SERTİFİKA PROGRAMI

Wechsler Intelligence Scale for Children (WISC-R)
 6-16 yaş grubuna 6 sözel, 6 performans olarak 12 adet testten oluşan online Wisc-R zeka testi ile bireyin sözel ve performans testlerinin sonuçları ile bireyin Q zeka seviyesini belirlemede kullanılan geçerliliği ve güvenliği olan bir test modelidir.

Q seviyesinin ölçülmesi profesyonel bir Wisc-R zeka testi uzmanlığı gerektirmektedir. Q zeka seviyesi testi sonucunda uzmanın eline bir data ulaşır ve bireyin zekası saptanır.

ONLİNE WISC-R ZEKA TESTİ SERTİFİKA PROGRAMI AMACI

Zeka testleri, çocukların ve bireylerin psikoloji alanında saptanması için yapılmaktadır. Özellikle, Çocuk Gelişimi ve Psikoloji alanında uzmanlaşmak isteyen ve çocukların Q seviyelerini doğru saptayabilmek amacıyla, Online Wisc-R Zeka testi sertifika programı verilmektedir.  Wisc-R Zeka Testi Sertifika programı ile uzmanlar, bu test hakkında tüm teknik ve pratik bilgileri doğrudan öğrenirler, ve uygularlar. Psikologların ve çocuk gelişimi mezunların büyük değer ve uzmanlık katacak olan Wisc-R zeka testi sertifika programı ile bu testi uygulama, yorumlama ve raporlama konusunda yetkili uzman kişi olabileceksiniz.

 

Kimler ONLİNE WISC-R ZEKA TESTİ SERTİFİKA PROGRAMINA KATILABİLİR ?

  • Bu eğitime katılmak isteyenlerin Psikoloji, Okul Öncesi Bölümü, Aile Danışmanları, Çocuk Gelişimi Bölümü, Özel Eğitim bölümlerinde öğrenci, mezun veya bu alanlarda çalışanlar, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (PDR) gibi hizmet veren kişiler katılabilir.

FİYATLARIMIZA VİSC-R ÇANTASI DAHİLDİR.

WISC-R Zeka Testi Uygulayıcı Eğitimini
7/24 Online Alabilirsiniz.

 
 
EĞİTİM TALEP FORMU
İsim
E-Mail
Telefon
Adres
Mesaj