• https://www.facebook.com/adanaterapi/
ADANA PSİKOTERAPİST MEHMET ULUBEY

adana psikolog, adana klinik psikolog, adana cinsel terapist, adana aile danışmanı, adana en iyi psikolog, adana uzman psikolog


UZMAN PSİKOLOJIK DANIŞMAN  MEHMET ULUBEY KİMDİR?

           Uludağ Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümü mezunu olan  Mehmet Ulubey, Uludağ Üniversitesi’nde bir süre çalıştıktan sonra 2009 yılında ayrılarak kendi iş yerini kurmuştur. Yüksek lisans eğitimini Konya’da tamamlayan Ulubey, yüksek lisans boyunca  “Mükemmeliyetçilik ve Değerler” konusunda çalışmalar yapmıştır. Yüksek lisansını tamamladıktan sonra yurt içi ve yurt dışı üniversite ve alan derneklerinden psikoloji üzerine birçok eğitim alan  Mehmet Ulubey, doktora çalışmalarına devam etmektedir. Doktora sürecinde birçok devlet ve özel üniversitenin;

Aile ve Evlilik Danışmanlığı,

Aile ve Yaşam Koçluğu,

Bilisel Davranışcı Terapi Eğitimi

Cinsel Terapi,

Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı,

Hızlı Okuma  Eğitmenliği,

Akıl ve Zeka Oyunları,

Üstün Zekalılar Eğitimi,

Psikolojik Testler;

            Objektif Testler

            Projektif Testler

            Wısc-r Zeka Testi, eğitimlerinin organizasyon ve eğitmenliği yapmaktadır.

           Sürekli eğitimlere devam eden  Aybars Ulubey, aynı zamanda Türkiye, Azerbaycan ve Almanya’da eğitim alan yüzlerce kursiyerinin danışmanlığını ve süpervizyonunu takip etmektedir.


PSİKOLOJIK DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

            Uzman Psikolojik Danışman  Mehmet Ulubey, üniversite eğitim ve organizasyonlarından fırsat buldukça İstanbul, Afyon, Konya ve Adana illerinde aile, çocuk ve cinsel sorunlar alanında psikolojik danışmanlık hizmeti vermektedir. Psikolojik danışmanlık hizmetlerinde bilişsel davranışçı ve çözüm odaklı terapiyi benimseyen Ali Aybars Ulubey, bireylerin ihtiyaç duyduğu iyilik halinin korunmasında önleyici rehberlik ilkelerine önem vermektedir. Gizlilik ilkesine önem veren, danışanlarının problemlerini onları yargılamadan, eleştirmeden ve önyargısız şekilde dinleyen Ulubey, daha sonra psikolojik danışmanlık sürecine başlamaktadır.

           Bilişsel Davranışçı Terapi ve çözüm odaklı terapi ışığında hareket ederek danışanlarına en uygun hizmeti en ideal sürede vermeyi benimseyen Ulubey, Son yüzyılın rahatsızlıkları depresyon, stres, panik atak ve obsesyon(takıntılar) üzerine psikoterapi seansları yürütmektedir.AİLE VE EVLİLİK DANIŞMANLIĞI

            Aile ve evlilik danışmanlığı hizmeti veren  Aybars Ulubey, mutlu çiftler ve aileler oluşturmak amacıyla çiftlerin aile içerisinde yaşadığı iletişim problemleri, güven sorunları, cinsel problemler ve çocukla ilgili olan davranış problemlerinde ailelere kalıcı ve etkili çözümler sunmaktadır. Bir çatı altında yaşayan anne, baba ve çocukların mutlu ve huzurlu bir yaşam sürebilmeleri adına ilişki ve iletişim problemleri yaşayan aile ve çiftlere, ayrılma ve boşanma sürecindeki bireylere, aldatma, sınır ve rol çatışması gibi problemler yaşayan kişilere uygun terapi yaklaşımları sunmaktadır. Ailelere yaşamış oldukları problemlere yönelik uygun davranış yöntemleri sunmakta ve daha faydalı olabilecek devlet ya da özel kurumlar varsa gerekli yönlendirmeleri yapmaktadır.

Cinsel Terapist Mehmet ulubey

           
         Cinsel Terapi
 alanında tüm Türkiye’den danışanı olan hocamız, erkeklerde ve kadınlarda görülen cinsel sorunlar (vajinismus, erken boşalmacinsel isteksizlik, ereksiyon sorunu, sertleşememe vb.) üzerinde oldukça başarılı terapiler gerçekleştirmektedir. Özellikle bir çok kadının korkulu rüyası olan vajinismus(cinsel ilişkiye girememe ya da ağrılı girme) konusunda ve erkeklerde en fazla görülen erken boşalma ve ereksiyon (sertleşememe) problemini  birkaç seansta birey ya da aileler için sorun olmaktan çıkarmaktadır. Özetle cinsel problemleriniz özelliklede vainismus ve erken boşalma artık kimse için sorun olmayacak, diyebiliriz.

Çocuk ve Ergen Danışmanlığı 

            Çocuk ve ergenler üzerinde olan çalışmalarını psikolojik danışmanlık ve öğrenci koçluğu kapsamında sürdüren psikolojik danışman  Aybars Ulubey; çocuk ve ergenlerde görülen uyum ve davranış problemleri, iletişim problemleri, dikkat dağınıklığı, derse odaklanamama ve ders çalışmama gibi konularda ailelere rehberlik ederek bu problemleri ortadan kaldırmaktadır.

           Çocuk ve ergen danışmanlığı alanında saldırganlık, yalan söyleme, çalma, kardeş kıskançlığı, karşı gelme bozukluğu, alt ıslatma, dışkı kaçırma, parmak emmekekemeliktiklertırnak yememastürbasyon, aşırı çekingen ve içe kapanıklık, fobiler, uyku bozuklukları, yeme bozuklukları, dikkat eksikliği-dağınıklığıve hiperaktivite, öğrenme güçlüğü, ergenlerde okul başarısızlığı, kimlik karmaşası, sınav kaygısı, okul reddi gibi problemleri öncelikle uygun test ve tekniklerle tespit etmekte daha sonra çocuğun içerisinde bulunmuş olduğu dönemin özelliklerine uygun, bireye özgü teknik ve yöntemlerle çözüme kavuşturmaktadır.

Psikolojik testler uygulamaları

           Ailelerin çocuklarını daha yakından ve objektif tanıması için psikolojik testler uygulayan Ulubey, bilimsel ve genel geçerliliği sağlanmış zeka (wısc-r zeka testi), kişilik ve mesleki yönelim testleri uygulama becerisine ve yetkinliğine sahiptir. Bu kapsamda Türkiye’nin bir çok ilinde üstün zekalılar atölyesiakıl oyunları atölyesi ve değerler atölyesi açarak çocukların gelişimine katkıda bulunmayı sürdürmektedir.

Sizlerde alanında uzman ve yetkin Psikoterpist Mehmet ULUBEY' le görüşmek isterseniz;

0544 204 61 82 ve 0322 234 9 234

Kurumumuz Çalışma Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanlığına Bağlı
Özel Aile Danışma Merkezidir.

Uzman Psikolog, Psikolojik Danışmanda ve Aile Danışmanlarından Randevu Almak İçin
0322 234 9 234 , 0322 458 0 458
0507 204 61 82 , 0507 204 61 83
Kurumumuz Çalışma Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanlığına Bağlı
Özel Aile Danışma Merkezidir.nı, adana psikiyatri, adana psikiyatrisi, adana klinik psikolog, adana klinik, uzman psikolog, adana da en iyi psikolog, adana psikolojik danışmanlık, adana tedavi, adana terapist, adana danışmanlık, klinik adana, psikolog adana, psikolojık danışman adana, klinik psikolog adana, adana yüksek lisans, adana burs, adamada güvenilir psikolog, adana psikolog mehmet Ulubey, klınık psikolog mehmet ulubey

Adana çocuk psikologu,  cocuk psikologu adana, adana cocuk doktoru, cocuk doktoru adana, adana cocuk uzmanı, çocuk uzmanı adana, cocuk psikologu mehmet ulubey

Adana cinsel terapist, adana cinsel danışmanlık, ilişkiye girememe, adana vajinusmus, Adana cised, adana cinsel terapi merkezi, adana vajınusmus merkezi, vajınusmus çözümü, vajınusmus tedavisi, cinsel terapist mehmet ulubey

Adana öğrenci koçu, adana yaşam koçu, adana aile ve yaşam koçu, adana danışmanlık, adana ilişki koçu, mehmet ulubey

Adana dil ve konuşma terapisi, adana konuşma terapisi, adana dil terapisi, adana kekemelik, adana kekeme tedavisi, adana konuşma bozukluğu, adana konuşma uzmanı, kekemelık uzmanı adana , dil ve konuşma uzmanı adana , kekemelik uzmanı mehmet ulubey

Çukurova universitesi, adana bilim teknoloji üniversitesi, adana btu, adana kariyer akademi,  adana aile terapi merkezi, adana aile danışmanlık merkezi, adana aile terapi merkezi,

Anima psikolojik danışma merkezi

  
4357 kez okundu

Yorumlar

TAVSİYE     26/11/2017 15:22

Uzm. Psk. Dan. Mehmet Ulubey ile yüksek lisans yıllarında tanıştık. Neşeli, güler yüzlü, hayattan keyif alan ve çevresindeki kişilerin de keyif almaları için çaba sarfeden birisidir. Her zaman çalışkan ve araştırmacı olmuştur. Bu özellikleri dolayısıyla her kesimden insanla rahatlıkla diyalog kurabilen, çevresine güven veren ve mesleğimizin olmazsa olmaz şartı olan iyi bir dinleyici olmayı çok iyi başaran bir kişiliktir. Yetişkin, aile danışmanlığı ve cinsel terapi konusunda da çok başarılıdır. Daha önce kendisine yönlendirdiğim bir kaç danışandan aldığım geri dönüşler neticesinde de mesleğini en iyi şekilde icra ettiğini rahatlıkla söyleyebilirim.
Misafir -

Öfke Kontrolü - Aile Danışmanlığı     16/11/2017 16:39

Öfke problemlerim yüzünden eşimle ayrılma noktasına gelmiştik. Eşimi ve çocuklarımı çok seviyordum ve onları kaybetmek istemiyordum. Bu yüzden bir uzmana gitmeye karar verdim. Internette yaptığım araştırmalar sonucunda Mehmey beyi buldum ve görüşmeye gittim. Ofise ilk girdiğiniz anda o sıcak ortam sizi anında rahatlatıyor. Sonrasında zaten Mehmet beyin gösterdiği ilgi ve samimiyet ile daha da rahatlıyorsunuz. Eğer bir uzman arayışı içindeyseniz hiç düşünmeden Mehmet Ulubey ile görüşmelisiniz.
Misafir -

DEPRESYON     16/11/2017 16:30

Yolun sonuna geldiğimi düşündüğüm bir dönemde Mehmet bey ile karşılaştım. Herşeyin bittiğini ve artık hiçbir şeyin düzelmeyeceğini düşünüyordum. Karanlığa batmış bir haldeydim. Ama Mehmet beyin desteğiyle hayata tekrar geri döndüm. Size ne kadar teşekkür etsem az kalır. O kadar zor zamanlar geçirdim ki size daha önce gelmediğim için, sürekli ertelediğim için kendime çok kızdım. Sizin için Adana'nın en iyi uzmanı dersem kesinlikle abartmış olmam. İçten ve samimi tavrınız, profesyonelliğiniz ile işinizi gerçekten mükemmel yapıyorsunuz. Mehmet beyi gönül rahatlığı ile herkese tavsiye ediyorum..
Misafir -

     15/11/2017 23:12

Mehmet hocamla bir eğitimde tanıştık. Onunla tanışmış olduğum ve kendisinden eğitim aldığım için çok şanslıyım. Keşke sadece Adana'da değil her yerde bulunabilseniz ve herkes sizin bilgilerinizden yararlanabilse. Eğer eğitmenliğini Mehmet hocamın yaptığı bir eğitimle karşılaştıysanız kesinlikle o eğitime katılmalısınız. Size çok şey katacağından hic şüpheniz olmasın.
Misafir -

DEPRESYON     15/11/2017 23:18

Mehmet beye bir arkadaşımın tavsiyesi ile gittim. İyiki gitmişim asla pişman olmadım. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Kendisine gittiğim dönemde depresyonaydım. İnsanlarla ilişkim çok kötüydü. Kimseye tahammülüm yoktu. Çevremdeki herkese karşı öfkeliydim özellikle aileme karşı. Mehmet bey sayesinde artık herşey yolunda. Çok teşekkür ederim herşey için..
Misafir -

AKIL-ZEKA OYUNLARI EĞİTİCİ EĞİTİMİ      06/11/2017 12:47

Diyarbakır'da eğitim açmanıza çok sevindim hocam sizi sosyal medyadan takip ediyordum. Buraya akıl zeka oyunları eğitimine geleceğinizi duyduğumda hemen kayıt oldum. Eğitimin mükemmel geçeceğinden hiç şüphem yoktu ve gerçekten çok kaliteli ve verimli bir eğitimdi. Ayrıca neşeli tavrınız ve hoş sohbetiniz çok hoşuma gitti. Her zaman bekliyoruz Diyarbakır'a :)
Misafir -

TAVSİYE     05/11/2017 19:19

Sayın Mehmet Ulubey ile eşimin vasıtasıyla tanıştım.İşimi kaybettiğim için depresyondaydım,özgüvenimi yitirmiştim.Kendisinden psikolojik olarak yoğun destek aldım.İş görüşmelerine daha özgüvenle gittim.İdealimdeki işide kısa sürede buldum.İnsani kişiliği sorunlara eğilmesi destek olması insanları rahatlatan konuşmaları tam anlamıyla mükemmeldi.Kendisinden çok memnunum ,kendisi her zaman tavsiye edebileceğim bir uzmandır.
Misafir -

PANİK ATAK     05/11/2017 19:13

Mehmet hocamı yaklasik iki aydir taniyorum guleryuzlu canayakin ve en onemlisi guven veriyo panik bozuklugum vardi terapiye yeni baslamama ragmen onemli gelismeler kaydettik. Mehmet hocami siddetle herkese tavsiye ediyorum
Misafir -

Diyarbakır Akıl-Zeka Eğitimi      05/11/2017 19:12

Daha önce kaldığım eğitimlerin hiç birinde bu kadar eğlendiğimi hatırlamıyorum hocam mükemmel bi enerjiniz var teşekkürler herşey için ;)
Misafir -

AKIL ZEKA EĞİTİCİ EĞİTİMİ      30/10/2017 14:01

Haftasonu Kars akıl zeka oyunları eğitiminize katıldım. Mükemmel bir eğitimdi hocam herşey için teşekkürler. Her zaman bekliyoruz sizi bu taraflara 😊
Misafir -

AKIL ZEKA OYUNLARI EĞİTİMİ     30/10/2017 09:47

İnternet üzerinden eğitim araştırmaları yaparken bulunduğum ilde daha önce açmış olduğunuz akıl zeka oyunları eğitiminizle karşılaştım. Biraz daha araştırdığımda farklı illerde birçok eğitim verdiğinizi gördüm ve bu beni sizden eğitim almam konusunda ikna eden etkenlerden biri bu oldu. İkinci etkende insanların eğitimlerinizle ilgili yaptığı olumlu yorumlardı. Geçtiğimiz haftasonu akıl zeka oyunları eğitiminize katıldım ve iyiki katılmışım. Öncelikle çok eğlenceli bir eğitimdi. Eğlenceli ve rahat tavrınız, herkesle birebir ilgilenmeniz çok hoşuma gitti. Herkesin sorusunu bıkmadan cevapladınız. Benim için çok verimli bir eğitimdi hocam herşey için çok teşekkür ederim bir sonraki eğitimde görüşmek dileğiyle..
Misafir -

ERKEN BOŞALMA     27/10/2017 18:32

Mehmet beyle tesadüfen bir yolculukta tanıştık. Mesleğini öğrendiğimde nasıl mutlu olduğumu anlatamam. 1 yıldır evliyim ve erken boşalma problemimden dolayı eşimi mutlu edemiyordum. Kendime olan güvenimi kaybetmiştim. Cinsel hayatımız şimdiden bitme noktasına gelmişti ve ne yapacağımı bilemiyordum. Kendimi çok çaresiz hissediyordum. Mehmet bey bana bu problemin yüzde yüz çözümü olduğunu söylediğindeki yaşadığım mutluluğu tarif edemem. Çok kısa bir sürede Mehmet beyle bu problemimi çözdük ve artık karımı mutlu edebildiğim için kendime olan güvenimde yerine geldi. Size çok teşekkür ederim ve Mehmet beyi herkese tavsiye ediyorum.
Misafir -

BİREYSEL DANIŞMANLIK-CİNSEL TERAPİ     25/10/2017 12:02

Mehmet beyden ilk olarak eşim yardım almıştı. Eşimdeki değişimi her seans sonrası fark ediyordum. Eşimle bireysel seansları başarılı şekilde tamamladılar. Bu durum ilişkimize de pozitif yansıdı. Ancak ilişki dışında çözmemiz gereken cinsel sorunlarımız hala devam ediyordu. Bu nedenle Mehmet beyle bir de cinsel terapiye başlama kararı verdik. Kendisine olan güvenimiz nedeniyle başka bir yer ile görüşmedik bile. Bu sayede birebir ben de tanışma fırsatı buldum. İlişkimizde yeri doldurulamayacak emeği olmuştur. Kökten bir değişim yarattı hayatımızda. Psikolojik destek almak isteyen kişilere kesinlikle önerebileceğim bir uzmandır. Umarım herkes sağlığına ve mutluluğuna kavuşur.
Misafir -

EĞİTİM KOÇLUĞU     24/10/2017 17:53

Sizinle üniversite sınavına hazırlanırken tanışmıştım. Ders çalışma ve zaman yönetimi konularında sıkıntı yaşıyordum. Yardımlarınızla hem zamanımı etkili kullanmayı hem de verimli ders çalışmayı kısa sürede öğrenmiştim. Sayenizde meslektaşınız oldum :) Şimdiki hedefim eğitimlerinize katılıp kendimi geliştirmek ve sizin gibi insanlara faydalı olmak. Destekleriniz için çok teşekkür ederim hocam en kısa zamanda görüşmek üzere..
Misafir -

PANİK ATAK     24/10/2017 11:31

Mehmet beye bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim. Arkadaş tavsiyesiyle gitmeme rağmen biraz tereddütlüydüm. Ama tereddütlerim yersizmiş, daha ilk görüşmemizde beni fazlasıyla etkiledi. O kadar içten ve samimi bir tavrı var ki. Bazı uzmanlar aradaki resmiyeti korumak için samimiyeti kaybedebiliyor. Bunu Mehmet beyde hiç yaşamadım. Ayrıca sizi gerçekten anladığını hissedebiliyorsunuz. Bunu hem sözel olarak hem de davranışlarıyla profesyonel bir şekilde gösteriyor. Ayrıca çalıştığı kuruma girdiğiniz anda kendinizi o kadar iyi hissediyorsunuz ki oldukça samimi ve sıcak bir ortam var. Tüm personel güler yüzle karşılıyor sizi. Kendisine panik atak problemim için gitmiştim ve şimdi o kadar huzurluyum ki. Mehmet beye çok teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum..
Misafir -

ÖFKE KONTROLÜ     24/10/2017 10:20

Mehmet hocamla tanışmamız 1 yıllık bir geçmişe dayanıyor. Kendisi ile görüşmeye gittiğimde öfke problemim vardı ve ailemin zoruyla gitmiştim. Sadece 1 kere gidecek bu sayede hem ailemin dediğini yapmış hemde sinirimi kendisinden çıkarmış olacaktım.Ancak hiçte böyle olmadı. Mehmet hocam beni daha ilk seansta etkiledi ve benim bir şey dememe fırsat bırakmadan beni bana tanımlamıştı. Şimdiye kadar kaçtığım tüm sorunlarla beni yüz yüze getirdi. Her söylediği söz beni biraz daha kendime getiriyordu. Hem sorunlarımı çözmem de yardımcı oldu hem de hayata karşı bakış açımı değiştirdi. Sorunlarınız varsa onlarla kendiniz başa çıkmaya çalışmayın ve Mehmet hocamdan mutlaka destek alın.Kendisini herkese tavsiye ediyorum.
Misafir -

CİNSEL TERAPİ EĞİTİMİ     23/10/2017 10:49

Cinsel terapi denince ilk akla gelen isim MEHMET ULUBEY. Sizden bu eğitimi aldığım için çok şanslıyım hocam. Sizin sayenizde birçok önyargımı yıktım ve işimi çok daha rahat yapabiliyorum. Umarım farklı eğitimlerde tekrar karşılaşırız hocam sizin bilgilerinizden tekrar tekrar faydalanabilmeyi çok isterim
Misafir -

erken boşalma     22/10/2017 20:33

cinsel yaşamın nerdeyse bıtecekti. kızlardan kose bucak kacmaya baslamıştım. kıme dokunsam nerdeyse orgazm oluyordum. tavsıye uzerıne mehmet hocamla gorustum .çok sukur erken boşalmam bıttı . ona ne kadar tesekkur etsem azdır. kendıme olan özguvenım yerıme geldi. gonul rahatlıgıyla gıdebılırısnız
Misafir -

ZEKA TESTİ     22/10/2017 18:35

Sadece oğluma zeka testi uygulamanız için size gelmiştim ama farklı durumlarımızla da ilgilendiniz. Size ne kadar teşekkür etsem az Mehmet bey iyiki varsınız..
Misafir -

DEPRESYON     22/10/2017 14:33

Hayatımın en kötü döneminde sizinle tanıştığım için çok şanslıyım. Sizin sayenizde depresyonun üstesinden geldim ve tekrar hayata döndüm. Artık çevremdekilere gülücükler saçıyorsam sizin sayenizde 😊 Mehmet beyle görüşmek için hiç tereddüt etmeyin. İşinin uzmanı ve size çok iyi geleceğine emin olabilirsiniz.
Misafir -

VAJİNİSMUS     22/10/2017 14:53

Size geldiğimde 3 yıldır evliydim ve bir türlü eşimle ilişkiye giremiyorduk. Bunun için hep kendimi suçladım ve evliliğimin bitmesinden çok korkuyordum. Sizin sayenizde kendimi suçlamamam gerektiğini anladım ve tüm sorunlarım hiç beklemediğim kadar kısa bir sürede ortadan kalktı. Şimdi her yönden çok mutlu bir evliliğim var. Çok teşekkür ederim☺
Misafir -

hayırlı olsun     22/10/2017 13:38

merhabalar hocam en kısa zamanda ziyeretinize gelecegim. hayırlı olsun şimdiden saygılarımla,
Misafir -