• https://www.facebook.com/adanaterapi/
Doktor Psikolojik Danışman Esra ULUBEY; Aile, Evlilik ve Çocuk Terapisti

 ESRA ULUBEY 
Uzm.Pskolojik Danışman
Aile, Evlilik ve Çocuk Terapisti

          Konya Ereğli doğumlu olan Dr. Psikolojik Danışman Esra Ulubey’in çocukluğu Erzincan, Adana, İzmir, Konya illerinde geçmiş ve ilk ve orta öğrenimini bu illerde tamamlamıştır. Liseyi bitirdiği yıl Selçuk Üniversitesi  Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalını kazanan Ulubey lisans eğitimini burada tamamlamıştır. Aynı yıl yüksek lisans eğitimine başlayan Ulubey Selçuk Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Yüksek Lisans Programını tamamlayarak Doktor Psikolojik Danışman ünvanı almıştır. Yüksek lisansı bitirdiği yıl doktora eğitimine başlayan Ulubey halen Ankara Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalında doktora eğitimini tamamlayarak Doktor Psikolojik Danışman ünvanını almıştır.

         Doktor psikolojık Danışman  Esra Ulubey iş yaşamı boyunca çeşitli kurumlarda farklı konumlarda çalışmıştır. Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Rehberlik ve Araştırma Merkezinde psikolojik danışman olarak çalışmış, aynı zamanda Psikolojik Danışma Hizmetleri Bölüm Başkanlığı görevini yürütmüştür. Daha sonra MEB’ den istifa ederek 2 yıl kadar öğretim elemanı olarak çalışmıştır. Doktor psikolojık Danışman Esra Ulubey şuan Adana Kariyer Akademi’de Doktor psikolojik danışman olarak çalışmakta, ruh sağlığı yerinde, yaşam doyumu ve iş doyumu yüksek, sağlıklı aile ve kişilerarası ilişkilere sahip bireyler yetişmesi adına bireylere rehberlik etmekte ve psikolojik danışma hizmeti sunmaktadır. Kariyeri yaşam boyu devam eden bir süreç olarak gören Ulubey, kendisine destek alma amacıyla başvuruda bulunan bireylere daha iyi hizmet sunma adına kendisini sürekli yenilemekte ve geliştirmektedir.


Doktor psikolojık Danışman Esra Ulubey’in aldığı eğitimler;

 • Aile Eğitimi ve Danışmanlığı
 • Bilişsel Davranışçı Terapi (Bilişsel Davranışçı Psikoterapiler Derneği)
 • Cinsel Terapi
 • Yaratıcı Drama
 • Oyun Terapisi
 • Çocuk Resimleri Analizi
 • Objektif Testler
 • Projektif Testler
 • MMPI (Çok Yönlü Kişilik Envanteri)
 • Wiscr (Wechler Çocuklar İçin Zeka Testi)
 • TONI IV Zeka Testi (North American University)
 • P TONI (3-11 Yaş Zeka Testi)
 • Üstün Zekalı Çocukların Eğitimi (North American University)
 • Akıl ve Zeka Oyunları

           

           Doktor psikolojık Danışman Esra Ulubey, lisans, yüksek lisans ve doktora eğitimini rehberlik ve psikolojik danışmanlık alanında almış ve bu eğitimlere ek olarak yukarıda belirtilen programlara katılarak bireylere daha iyi rehberlik ve psikolojik danışma hizmeti sunma gayretindedir.

          Yaşam koşullarının, yaşam tarzının, ekonominin, sosyo-kültürel yapının, değerlerin hızla değiştiği günümüzde bireyler daha çok rehberliğe ve psikolojik destek almaya ihtiyaç duymaktadırlar.

          Doktor Psikolojık Danışman Esra Ulubey aşagıdaki alanlarda profesyonel olarak psikojık danışmanlık hizmeti vermektedir.


          Aile danışmanlığı ve çift danışmanlığı kapsamında ilişki ve iletişim problemleri yaşayan aile ve çiftlere, ayrılma ve boşanma sürecindeki bireylere, aldatma, sınır ve rol çatışması gibi problemler yaşayan kişilere uygun terapi yaklaşımları sunmaktadır. Sürekli çatışma yaşayan, tükenmiş aileleri fonksiyonel hale getirme üzerine çalışmalar yürütmektedir. Ulubey aynı zamanda aile danışmanlığı eğitimlerinde eğitmenlik yapmakta, aile ve çiftlere yönelik konferans ve seminerlere konuşmacı olarak katılmaktadır.


         Çocuk ve ergen danışmanlığı kapsamında bu dönemde bulunan çocuk ve ergenlerin yaşamış oldukları uyum ve davranış bozuklukları (saldırganlık, yalan söyleme, çalma, kardeş kıskançlığı, karşı gelme bozukluğu, alt ıslatma, dışkı kaçırma, parmak emme, kekemeliktiklertırnak yeme, aşırı çekingen ve içe kapanıklıkfobiler, uyku bozuklukları, yeme bozuklukları), dikkat eksikliği ve hiperaktiviteöğrenme güçlüğü, ergenlerde okul başarısızlığı, kimlik karmaşası, sınav kaygısı, okul reddi gibi problemleri öncelikle uygun test ve tekniklerle tespit etmekte daha sonra çocuğun içerisinde bulunmuş olduğu dönemin özelliklerine uygun, bireye özgü teknik ve yöntemlerle çözüme kavuşturmaktadır.


         Bireysel danışmanlık bireyin kendisini tanıması, karşılaştığı problemlerle baş edebilme gücünün artırılması, kararlar alabilmesi ve kişisel gücünün farkına varmasına dönük verilen psikolojik danışmanlık hizmetidir. Bireyler bu hizmeti almaya genellikle depresyonpanik atak, obsesif kompulsif bozuklukyeme bozuklukları, uyku sorunları, fobi, karar verme, boşanma, aldatılma, ölüm ve yas, öfke kontrolü, bağlanma sorunları, travmatik yaşantılar, çaresizlik, yalnızlık gibi olgularla gelmektedirler. Doktor psikolojık Danışman Esra Ulubey daha çok Bilişsel Davranışçı Terapi yaklaşımına bağlı kalarak tüm bu problemleri terapötik ilişki işbirliği ile çözüme kavuşturmaktadır.


         Günümüzün belki de en önemli fakat en gizli sorunlarından biri cinsel sorunlar. Yapılan son araştırmalara göre boşanmaların %20 si cinsel sorunlardan kaynaklanmaktadır. Ülkemizde 10 kadından birinin vajinusmus olduğu bilinen bir gerçek. Doktor psikolojık Danışman Esra Ulubey, cinsel terapi kapsamında vajinusmuscinsel isteksizlik, orgazm olamamaerken boşalma, sertleşme bozukluğu gibi cinsel problemleri kişiye özel uygun cinsel terapi teknikleri ile kısa sürede çözüme kavuşturmaktadır


           Doktor psikolojık Danışman Esra Ulubey aynı zamanda North American Üniversitesinden almış olduğu eğitim ile Üstün Zekalı Çocukların Eğitimi konusunda çalışmalar yürütmüştür ve yürütmektedir. Hocamız öncelikli olarak üstün zekalı olduğu düşünülen çocuğa uygun testleri uygulayarak çocuğun zeka düzeyini ve yetenek alanlarını tespit etmekte, daha sonra çocuğun yaş ve seviyesine uygun olarak zeka ve yetenek alanlarının daha da gelişimine dönük atölye çalışmaları yapmaktadır. 

 

         Doktor psikolojık Danışman Esra Ulubey Objektif, Projektif birçok psikolojik testi uygulama yetkisine ve yeterliliğine sahiptir. Uygulamış olduğu psikolik testler;


Zeka Testleri: Wısc-r zeka testi, Toni 4, P Toni, Stanford Binet, Cattell 2A, Cattell 3A, Labirent, Goodenough Adam Çizme, Kent EGY

Gelişim Testleri: AGTE, Metropolitan Okul Olgunluğu, Gessell

Dikkat Testleri: Burdon, D2, Frankfurter

Algı- Görsel Bellek Testleri: Frostig, Bender Gestalt, Benton

Projektif Testler: Cat, Tat, Fat, Mürekkep Lekesi Testi, Louisa Duss, D10, Beiere Cümle Tamamlama, Coppitz İnsan Çizme, Goodenough Adam Çizme.

 

Türk PDR Derneği ve Bilişsel Davranışçı Psikoterapiler Derneği üyesi olan Ulubey evli ve bir çocuk annesidir.


SİZDE ALANINDA YETKİN VE BAŞARILI BİR DoktorDAN YARDIM ALMAK İSTERSENİZ BİZE BAŞVURUN…

 

 

Doktor Pskolojik Danışman

Aile, Evlilik ve Çocuk Terapisti 

         

                    Merkezden Randevu için:  

            0535 627 61 82 ve 0322 234 9 234


 

  
67572 kez okundu

Yorumlar

Vajinismus Tedavisi     15/03/2022 21:47

Öncelikle herkese merhaba. Ben vajinismusu yaklaşık 1.5 ay önce Esra hocam sayesinde yendim. Hastalığımı bir kadın doğum uzmanı sayesinde öğrendim ve Esra hocaya yönlendirildim. Esra hoca her sorumu sabırla yanıtladı ve bana bildiğimiz her şeyin doğrusunu anlatarak bize anlatılan kulaktan dolma bilgilerin yanlış olduğunu gösterdi. Öncelikle ben bu hastalığı erken teşhis ettiğimiz için ve daha fazla ilerlemeden güzel sonuç aldığımızdan dolayı çok mutluyum ve karşıma Esra hoca gibi bir doktoru çıkarttığı içinde aşırı şanslıyım. Herşey için teşekkür ederim hocam.
Misafir -

Evlilib     01/02/2022 02:50

Mrb eşimle beraber terapi almak istiyorum 1 yıllık evliyiz 4 aylık bebeğimiz var birbirimizi çok seviyoruz ama hergun kavga ediyoruz ağıza alınmayacak küfürler hakaret ler havada uçuşuyor
Misafir -

İlişkim olmuyor     20/08/2021 15:09

Merhaba benim bu zamana kadar hiç ilişkim olmadı
Misafir -

Vajinismus     13/04/2020 10:54

1.5 yıllık evliyim ve bende bir vajinismus kadınıydım ta ki Esra hocayla tanışana kadar asla yapamam olmaz dediğim şey meğer bilinç altımın bana oyunuymuş çok kolay olan birşeyi çok zormuş gibi görmüşüm Esra hoca sayesinde bunların hepsini 7 seansta çözdük ilgisi alakası insanlara yaklaşımı çok güzel herkesin rahatlıkla tercih edebiliceği bi insan diyebilirim.Biz şuan çok mutluyuz dilerim başka vajinismuslu kadınlarda bi an önce o illetten kurtulur ve çok mutlu olur... Hayatınızı ertelemeyin bi an önce işe koyulun 😊
Misafir -

8 yaşındaki kızımın okumayı hala sökemediği     02/09/2019 15:02

Merhabalar 8 yaşındaki kızım okumayı hala sökemedi hiçbir şekilde okumaya okula hevesi yok ders çalışmaktan nefret ediyor nasıl davranacağımı okumayı nasıl öğreteceğimi bilemiyorum çünkü artık bu ikimizin de psikolojisini etkiliyor lütfen yardımcı olur musunuz
Misafir -

ADANA OKUL OLGUNLUĞU TESTİ     17/06/2019 14:56

merhabalar anaokuluna giden çocugumun ilkokula başlayıpbaşlatmama konusunda cok akrarsızdım. bu sure zarfında bırsuru araştırma yapıyordum. facebooktan reklamda gördüm . adana okul olgunlugu ölçeği uygalanır. çocugunuz okula hazır mı? sloganıyla . randevu alarak psikolog esra ulubeye gittik. çocugumuzla birlikte yanında oldugumuzda ilk olarak bizimle görüştü. sonrasın psikolojık testler yaptı. sonrasında tekrar test yapmam gerekıyor dedi. bizimle ıkı saate yakın olarak ilgilendi. tek test için ücret ödememize rağmen bize birden fazla test uyguladı. Allah razı olsun ondan. amacı para kazanmak olmayan farklı bır uzman. buradan tum annelerin duymasını isterim
Misafir -

Psikolojik testler eğitimi     18/05/2019 22:40

Adana da gerçekleşen psikolojik testler eğitimine katıldım. Yorumlar genelde psikolojik danışmalık üzerine yapılmış. Psikolojik testlerdeki hakimiyeti ve ders anlatımından yola çıkarak sunu soyleyebilirim ki kendini çok iyi geliştirmiş alanında uzman bir psikolog esra ulubey, psikolojık testler eğitimini kesinlikle adana da psikolog esra ulubeyden almanızı tavsye ederim .
Misafir -

Psikolojik testler eğitimi     18/05/2019 20:04

Adana da gerçekleşen psikolojik testler eğitimine katıldım. Yorumlar genelde psikolojik danışmalık üzerine yapılmış. Psikolojik testlerdeki hakimiyeti ve ders anlatımından yola çıkarak sunu soyleyebilirim ki kendini çok iyi geliştirmiş alanında uzman bir psikolog esra ulubey, psikolojık testler eğitimini kesinlikle adana da psikolog esra ulubeyden almanızı tavsye ederim .
Misafir -

Psikolog Gergin     18/05/2019 11:41

Merhaba, Konuyu Esra Hocamız ile görüştük, tam olarak gergin olduğu günü hatırlamasa da, özürlerini iletti, bir sonraki seanstan ücret almadan hizmet vermek isteriz. Hedefimiz %100 misafir memnuniyetidir. 🙏 İyi günler dileriz.
Misafir -

Psikolog gergin     17/05/2019 21:43

Buradaki yorumları okuyarak Esra hanıma gittim fena değildi seansı biraz gergindi sanki olabilir insanlık hali ama bunu işine yansitmamasi gerekirdi diye düşünüyorum.
Misafir -

adana vajinismus tedavisi esra ulubey     10/05/2019 16:11

Meraba 7 yil once sevdigim adamla evlendim hersey hatika gidiyordu ama birtürlü iliskiye giremiyorduk esim sabirla bekledikce ben daha cok uzuluyordum iki kere psikologa gittim ama sonuc basarisizdi yillarca herkezden sakladim en sonunda en yajin arkadasima zar zor acildim saolsun arstirmalarim sonunda beni psikolog esra hanima yönlendirdi randevumu aldım buraya gelirken o kadar umutsuzdum ki son şansım derken esra hanimi ilk defa gördüm nasıl icten samimi guler yüzlü karsiladi sanki yillardir taniyormusum gubi guven verdi. 10 seans gecmeden 7 yillik kabus bitmisti 3 ay sonunda psikolog esra hanımın sayesinde kendime guvenen mutlu bir kadin olarak düşünüyorum cok tessekkur ederim sizi seviyorum .
Misafir -

iş yerinde problemleri nasıl aşarım      10/05/2019 15:30

psikoog esra hanıma işle ilgili sıkıntılarım ve öfke problemimle ilgili başvurdum kendileri çok ilgili alakadar pozitif ve müthiş bir dinleyici bu sayede daha pozitif bakabiliyorum iki seans sonucunda olumlu gelişmeler gösterdiğimi çevremdekilerin görüşlerinden dolayı da analaya biliyorum analizleri ve yönlendirmeleri çok iyi bu yüzden kendilerine çok teşekkür ederim sayesinde daha pozitif bakabiliyor ve öfke kontrolümü sağladı daha sağlıklı düşenebiliyorum
Misafir -

çocugumda alt ıslatma sorunu     10/05/2019 15:46

psikolog esra ulubeyi buradaki yorumlardan buldum denemek istedim iyi ki bulmuşum iyi ki tanımısız kızımın alt ıslatma sorunu vardı iki seansta çözüm oldu kaygılarından korkularından kurtuldu ben çok memnunum kızımda çok sevdi herkese şiddetle tavsiye edıyorum kesinlikle işini çok güzel yapıyor
Misafir -

vajinismus     02/05/2019 02:37

Evli olmayan bayanlar için terapi uyguluyor musunuz?
Misafir -

zeka testi     09/01/2019 12:09

bilsem sınavlarına hazırlanan oglum için gitmiştim. zeka testi yaptırmaktı amacım. ama piskolog hanım test yaptı sonrasında ben ve oglumla o kadar ilgilendi ki . verdiği bilgiler ogluma ve okula bakış açımı değiştirdi. ogluma farkına varmadan ne kadar kötülük yapmışım
Misafir -

EN İYİ VAJİNİSMUS DOKTORU     09/01/2019 12:42

psikolog esra hanımla arkadaşımın tavsıyesı uzerıne gittim . cana yakınlıgı ilgisi benı çok mutlu etti. seanslarımda kendımı cok ıyı hıssettım ve toplam dort seans surdu. Eşime biraz sert çıkması benı çok mutlu etti. cunku eşim sureklı bu hastalık çözülmez dıyıp duruyordu. hatta iddiaya girmiştik. şimdi beni balayına tekrar götürecek . hem vajınısmustan kurtuldum hemde tatili kaptım. teşekkürler esra hocam.. ıyı kı varsınız
Misafir -

adana psikolog     24/07/2018 13:23

istanbuldan adana ya geldiğimde devam eden psikoloji seanslarımı devam etırmam konusunda cok endıselıydım. istanbuldan psikologumun yonlendırmesıyle psikolog esra hanıma geldim. aynı yerden eğiitm aldıklarından bilmiyorum ama aynı standartları adana ilinde de yakaladım. sizlerinde adanada psikologa ihtiyacı varsa bence hiç çekinmeden geliniz.
Misafir -

adana psikolog     24/07/2018 13:10

adana psikolog olarak gidip memnun kalacagınız kaliteli bir insan. halden anlayan, kendını bılen biri. maddiyatı çok önemsemeyen biridir.
Misafir -

wısc-r zeka testi     27/06/2018 11:51

Esra hocama 6 yaşındaki oğluma wısc-r zeka testi yaptırdık, oğlumla ve bizimle çok güzel bir şekilde ilgilendi. Eğitimci anne baba olarak Esra hocamızın oğlumuza yaklaşımını çok beğendik. test sonrasında farklı bir gün bizi çağırarak sonuçlarla ilgili ve oğlumuza nasıl bir eğitim sunacağımızla ilgili ayrıntılı bilgi verdi. Almış olduğu ücreti kuruşuna kadar hak eden biri, teşekkürler Esra hocam..
Misafir -

aldatma     04/05/2018 11:40

eşim bnei gözümün içine bakarak aldatıyordu. benı de salak sanıyordu. belli zaman sonra bu duurmu cözmek istedim. ilk olarak bir psikologa gidecektim. bunun için psikolog ve aile danışmanı olan esra hanıma gitim.boşanmak için gittiğim aile danışmanlığında eşimle mutlu olarak ayrıldık. iyi ki gitmişim şimdi hem mutluyuz hemde kocamla ıyı bir ilişkim var
Misafir -

Gidip Göreceğiz     25/04/2018 14:27

Uzun araştırma sonu sonucu Esra Hanıma tedaviye başvuracağız, sonuçlarını paylaşacağım...
Misafir -

adana aile danışmanlığı     25/04/2018 13:06

kocamınsorumsuz davranışlarından dolayı gittigim esra hanım, bizimle o kadar yakından ilgilendi ki anlatamam. yola gelmez dediğim, soz dinlemez artık bu iş bitti dediğim yerde evimi ailemi toparladı. bizi tekrar aile yaptı. verdiğiniz hizmetten dolayı cok tesekkur ederim. ıyı kı varsın esra hocam
Misafir -

adana dikkat eksikliği tedavisi     23/04/2018 13:44

13 yaşında, 7 yaşından beri dehb tedavisi gören,ergen,zor bir oğlum var..Depresif,agresif,kontrol edemediği öfke sebebiyle Esra hanıma farklı bir fikir olsun diye gittik..neredeyse 4 ay oldu Esra hanımla tanışalı..Pozitif,sakin yakkaşımı ile her şeye karşı çıkan oğlumla iletişim sağladı..Her geçen gün oğlumdaki olumlu değişimi gözlemliyorum..Ayrıca ani durumlar karşısında Esra hanımla iletişime geçebilmem,davranışlarımı yönlendirmesi en güzeli..Anne olarak süreci sakin geçirmemi sağlıyor
Misafir -

vajinismus tedavisi adana     23/04/2018 10:09

evliliğimizin bitme noktasına geldiğinde bir arkadaşın tavsıyesı uzerine esra hanımı ulaştım. bizimle ilgilenmesi, sorunu anlatması ve içten davranışları benı cok etkiledi. ve kısa bır surede 4 seansta eşimle birlikte olabilmek beni çok mutlu etti. 5 yıldır eşimle birlikte olamamak meger kader değilmiş. bilgi eksikliğinden kaynaklanıyormuş.Sizlerinde cinsel problemi varsa hiç çekinmeden esra hanımdan yardım alabilirsiniz.
Misafir -

panik atak     05/12/2017 12:58

panik atak rahatsılıgımdan dolayı artık gunluk yasamım cekılmez olmuştu. ölsemde kurulsam dıyorudum nerdeyse, arkadasımın tavsıyesı uzerıne esra ulubeye gıttım. hem ofis ortamı , hem ilgilenmesı ve cana yakın olması benı çok mutlu ett. 5 .seanastayım ve cok ıyı geldi bana
Misafir -

Pisikoloji     05/11/2017 23:59

Eşimle benimde pisikoloji ihtiyacım var ama ücret ödeyecek durumum yok ne olacak bizim durum
Misafir -

vajinamus     25/09/2017 23:45

bir gün evliliğin düzelicek deseydiler inanmazdim 5 yillik bir evlilikte bir gun bile mutlu olmayip artik bitti dedigim anda bir tesadufle okudugum bir yazi ilgimi cekti adini bile bilmedigim bir hastalik varmis hic bilmedigim duymadigim sadece evliligimi bitirmemis gun gectikce hayattan sklan bir gun dahi gulmeyen biri olmustum o okudugum yazi esra hanimin yorumlarindaydi hemen aradim duyduklarim sasirticiydi ve gorusmelere basladik 5 yildir susup icime attiklarimi paylasinca ve karsimdakinin en icten beni dinleyen yuregi guzel bir insan olunca farki cok oluyor gosterdigi ilgi ve tecrubesiyle hayatimda cok seyi degistirdi basarilarinin devamini diliyorum esra hanim...
Misafir -

cinsel terapi     23/09/2017 20:04

esra hanım size çok teşekkür ederim. son umudumuzdunuz, yine olmasaydı eşimle ayrılacaktık. sayenizde vajinusmus sorunumu 5 seansta çözdük. herkese tavsiye ederim. çok zor bir rahatsızlık allah herkese şifa versin
Misafir -

Aile problemi     19/09/2017 14:41

Kayınvalidemle olan problemlerimi birçok pskoloğa gitmeme rağmen çözememişlerdi esra hanım bu konuda çok yardımcı oldu şu an çok daha iyiyiz size ne kadar teşekkür etsem azdır .
Misafir -

Zeka testi     25/08/2017 23:19

Esra hanımın çocuğumla ilgilenmesi çok hoşuma gitti. Sadace wisch-r zeka testi yaptırmak için gitmiştik ama esra hanım hem birkaç test yaptı. Hemde sonrasında çok fazla ilgilendi.
Misafir -

ilişki problemi     21/08/2017 16:00

benımle cok yakın ve samımı ilgilenen esra hanıma , tesekkur etmeyı istedim. insanlar tarafından sevılmedıgımı hissediyordum ve kimseye guvenmıyordum. esra hanım 5. seans ta korkularımın ve sosyal kaygılarımın nerdeyse hepsini basarıyla çözdü. sizleri cok sevıyorum
Misafir -

Depresyon     10/08/2017 21:05

Esra hanımın Adana'ya gelmesine sevindim. Uzun bir Araştırmadan sonra bulduğumuz Esra hanım, seanslarında bize çok yardımcı oldu.suan 3 .oturmdayiz ama geldiğim zaman göre çok iyi durumdayız.
Misafir -

Ailem     03/08/2017 07:52

Yıllarca bir sürü psikologlarimiza gitmeme rağmen hep bir şeyler eksik kalıyor gibiydi.ssra hanıma arkadaşımın tavsiyesi sonucu gidene kadar ... Esra hanım bizleri dinledikten sonra , çok objektif şekilde değerlendirdi. Süreç hakkında bilgilendirdi. Açık ve net olması hoşuma gitti. Hepinize tavsiye ederim.
Misafir -

Ailem     03/08/2017 07:41

Yıllarca bir sürü psikologlarimiza gitmeme rağmen hep bir şeyler eksik kalıyor gibiydi.ssra hanıma arkadaşımın tavsiyesi sonucu gidene kadar ... Esra hanım bizleri dinledikten sonra , çok objektif şekilde değerlendirdi. Süreç hakkında bilgilendirdi. Açık ve net olması hoşuma gitti. Hepinize tavsiye ederim.
Misafir -

Zeka testi     31/07/2017 03:10

Oğlum için gittiğimde benimle ilgilenmesi ve konuya hakim olması çok iyiydi. Wisch-r uygularken şahsen bende bir psikolog olarak etkilendim.surece beni de dahil etmesi, kendin dolan güvenin göstergesiydi bence...
Misafir -

danışmanlık     29/07/2017 14:00

Hocam mrb, nicin konya'yı terkettiniz, bizim danışmalar ne olacak. en azından haftada bir günü konya'ya ayırsanız. biz seanslarımızı sizinle devam ettirmek istiyoruz.
Misafir -

Tesekkur     14/07/2017 22:49

Esra hocam sizi kendime örnek alarak az zamanda çok güzel işler yapma heyecanını yakaladım. Kararliliginiz ve özverili çalışmalarınız beni çok etkiliyor.binlerce teşekkürler emeğiniz için. Esinize de çokça selamlar..
Misafir -

KIZIM     13/07/2017 16:57

MERHABALAR, kızımla tüm iletişimimiz koptu, ONU KAYBETTİM dediğim zamanda karşıma cıktı esra hanım. ümitsizce gitmeme ragmen kızımla cok ıyı bir diyalog kurdu. bu yıl sınava giren kızm cok sukur esra hanımı cok sevdiği için psikoloji bolumunu kazanacak bır başarı yakaldı. ne dıyeyım ıyı kı var ıyı kı karsımzıa cıktı. gıttıgın yerde başarılar dilerim ,
Misafir -

Objektif testler     11/07/2017 21:11

Eğitimde herkesle ilgilenmeniz, sorularınıza tane tane açıklayıcı cevap vermeniz.alan dışından olmama rağmen ısrarla öğrenmenin için uğraştığı iz için minnettarım
Misafir -

Cinsel terapi     11/07/2017 21:27

Esra hocama binlerce şükür ederim. Konya'da kalmasini çok arzu ediyordum. Doğal ve bizden biri ..yolunuz açık olsun.tekrar tekrar teşekkürler hocam
Misafir -